//Desem / Sourdough Beginners July-Aug

Desem / Sourdough Beginners July-Aug

Details Prijs Aantal:
Ticket 21 July (Tue) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
Ticket 22 July (Wed) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
Ticket 23 July (Thu) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
Ticket 28 July (Tue) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
Ticket 29 July (Wed) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
Ticket 30 July (Thu) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
Ticket 4 Aug (Tue) €65,00 (EUR)   Verlopen
Ticket 5 Aug (Wed) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
Ticket 6 Aug (Thu) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
Ticket 11 Aug (Tue) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
Ticket 12 Aug (Wed) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
Ticket 13 Aug (Thu) €65,00 (EUR)   Uitverkocht
  • augustus 11, 2020
    17:00 - 20:00
  • augustus 12, 2020
    17:00 - 20:00
  • augustus 13, 2020
    17:00 - 20:00
Class about 3 hours
Bread sourdough class [small group corona limitation]
Work in a bread shift with instructor
Food included
Sourdough included
teacher: Elise de Jong: elise@bakinglab.nl
Is it also in English? Yes!

Workshop ca. 3 uur
Brood desem workshop [kleine groep ivm corona]
Meewerken in een brood-slot samen met de instructeur
Eten inbegrepen
Zuurdesem onderdeel inbegrepen.
Instructeur:  Elise de Jong: elise@bakinglab.nl

locatie  

Telefoon locatie 020 240 0158

Locatie website:

Adres
Linnaeusstraat 99, Amsterdam, Noord-Holland, 1093 EL, Netherlands

Beschrijving:

Baking Lab venue description.